فرشاد رضائی نامدار، روان درمانگر و مدرس دانشگاه

مرکز مشاوره روانشناختی معین منطقه ۳ تهران همت پاسداران

0
مرکز مشاوره روانشناختی معین منطقه 3 تهران همت پاسداران
مرکز مشاوره روانشناختی معین منطقه ۳ تهران همت پاسداران

بدینوسیله به اطلاع مراجعان محترم می رساند، خدمات مشاوره روانشناسی وی‍‍ژه ی منطقه ی شریعتی و پاسداران، در مرکز مشاوره «معین»(با مجوز رسمی نظام روانشناسی و مشاوره و وزارت ورزش و جوانان) ارائه می شود.

آدرس: تهران، تقاطع شریعتی و همت، ضلع جنوبی تقاطع همت، بین سروستان سوم و چهارم، پلاک ۶۱، واحد ۶، طبقه ۳

هماهنگی و دریافت وقت ویزیت: ۰۲۱۲۲۸۷۶۶۱۴ – ۰۲۱۲۶۷۰۳۹۰۲

برنامه هفتگی فعالیت مرکزمشاوره معین : شنبه تا پنج شنبه ۸.۳۰  الی ۲۰

فرشاد رضائی نامدار

مشاور روانشناس

 

مرکز مشاوره روانشناختی معین منطقه ۳ تهران همت پاسداران

 • مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی معین از سال ۱۳۷۸ با مدیریت آقای دکتر بهمن بهمنی(عضو هیئت علمی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی) فعالیت خود را آغاز کرده است.
 • این مرکز با همکاری جمعی از متخصصان و اساتید برجسته رشته مشاوره و روانشناسی در زمینه مشکلات روانشناختی، خانواده درمانی، زوج درمانی، گروه درمانی، مداخلات روانشناختی در بیماریهای صعب العلاج و مشاوره توانبخشی، واحد تخصصی بیوفیدبک و نوروفیدبک، مشاوره تحصیلی و اختلالات یادگیری و آزمون های روانشناختی مشغول به ارائه خدمات تخصصی می‌باشد.
 • مرکز مشاوره معین با داشتن مجوز ”مرکز تخصصی مشاوره پیش از ازدواج و تحکیم خانواده“ از سوی سازمان نظام روانشناسی ایران و وزارت ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران، به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات مشاوره‌ای و روانشناختی در حیطه ازدواج و خانواده است.

 • همچنین در مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی معین به منظور ارتقای سلامت روانی افراد جامعه، با همکاری اساتید معتمد و برجسته و با توجه به نیازهای مختلف افراد، دوره‌های آموزشی برای عموم برگزار می شود.
 • این دوره ها شامل کارگاه های آموزشی در زمینه های آموزش خانواده، مشاوره پیش از ازدواج، فرزندپروی، مشاوره تحصیلی، اختلالات یادگیری، بررسی علل بیش فعالی کودکان و … می باشد.
 • مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی معین به صورت تخصصی و حرفه‌ای در زمینه دوره های تربیت درمانگر فعالیت می نماید.
 • این دوره‌ها مختص دانشجویان و متخصصان رشته های مشاوره ، روانشناسی و روانپزشکی می‌باشد.
 • دوره های تربیت درمانگر و کارگاههای تخصصی این مرکز شامل دوره های آموزشی مشاوره شناختی وجودگرا، خانواده درمانی، گشتالت، طرح واره درمانی و ACT است .
 • تمامی دوره ها دارای گواهی نامه معتبر و مورد تایید دانشگاه علوم بهریستی و توانبخشی و سازمان نظام روانشناسی ایران می باشد .
 • این مرکز همچنین آماده همکاری با موسسات، مراکز آموزشی و مدارس میباشد .
 • در مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی معین خدمات مشاوره توانبخشی به بیماران صعب العلاج و مراقبین آنها توسط متخصصین با تجربه در زمینه مشاوره توانبخشی ارائه می شود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

هفت + نه =

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم